pompa wody Toyota 4Y - 5 otworów

4.2.1

Nowy produkt

  • zastosowanie w wózku Toyota serii 5FG i 6FG

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Dostępny

93,48 zł brutto
76,00 zł netto

Możliwe zastosowanie

MarkaToyota / BT
SilnikToyota 4Y

Więcej informacji

Reperaturka pompy wody silnika 4Y

Pompa wody przeznaczona jest do wózków widłowych marki TOYOTA serii 5FG i 6FG. Produkt jest dodatkowo mocowany na 5 otworów. Jest to element do starszego typu silników typu 4Y.

Warto wiedzieć, że w silniku wózka widłowego umiejscowiony jest płaszcz wodny, a także system kanalików, których zadaniem jest odbieranie ciepła z najbardziej istotnych miejsc.

Dlaczego warto zdecydować się na pompa wody wózek widłowy?

Części wózka widłowego Toyota mają zdecydowanie bardziej istotne znaczenie niż mogłoby się wydawać. Zadaniem pompy wody jest wprawienie czynnika w ruch, a także zagwarantowanie jego stałego przepływu przez cały układ.

Warto wiedzieć, że układ w wózku widłowym jest zbudowany praktycznie tak samo, jak w aucie osobowym. Różnicą jest jednak fakt, że chłodnica wyposażona jest w dodatkowe wentylatory. Jak wiadomo wózki widłowe nie są w stanie rozwinąć większych prędkości, dlatego chłodzenie takim samym pędem nie byłoby efektywne. Konieczne będzie zatem wymuszenie wymuszenie przepływu powietrza przez chłodnicę. Pompa wody Toyota 4Y jest zatem sercem całego układu.

Produkty powiązane