Serwis wózków widłowych

Formularz zamówienia usługi: NAPRAWA WÓZKA WIDŁOWEGO

KONTAKT:

  • telefon: 502-715-245 lub 511-046-561
  • mail: wozki@widlowe-predki.pl

Serwis wózków widłowych W tej kategorii nie ma produktów.

Serwis i naprawa wózków widłowych

Wózki widłowe wykorzystywane są dziś powszechnie w wielu gałęziach gospodarki – produkcji, transporcie i innych. Ich najważniejsze zastosowanie wiąże się jednak z szeroko pojętym magazynowaniem towarów. Niezależnie od zastosowania, aby pracować i przynosić zyski, wózek musi być całkowicie sprawny. Jak każde urządzenie mechaniczne, czasem się jednak psuje. Nasza firma zajmuje się ich serwisowaniem i naprawą.

Naprawa wózka widłowego Rzeszów – bieżące naprawy

Najczęstsze sytuacje, z którymi spotykamy się w naszej pracy to konieczność bieżącego dokonywania większych bądź mniejszych napraw wózków. W wielu firmach wózki takie eksploatowane są bardzo intensywnie. Często pracują niemal 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, choć nie dotyczy to oczywiście wózków elektrycznych, które co jakiś czas muszą być ładowane lub potrzebują zapasowej, gotowej do wymiany baterii. Tak czy inaczej, awarie wózków zdarzają się dość często. Najczęstszą ich przyczyną jest naturalne zużycie części związane z normalną eksploatacją, choć zdarzają się oczywiście tez sytuacje, w których zawiniła niewłaściwa obsługa sprzętu. Niezależnie od tego, dla zachowania ciągłości pracy, potrzebna jest szybka interwencja. Dbając o potrzeby naszych klientów, w każdej sytuacji staramy się zareagować możliwie szybko i – o ile jest to możliwe – usunąć usterkę w czasie jednorazowej wizyty. Nawet jeżeli awaria okaże się poważniejsza i konieczna będzie wymiana części wózka, to nasi klienci mogą zawsze liczyć na to, że potraktujemy ich priorytetowo, a sprzęt będzie znowu sprawny i gotowy do pracy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Generalne naprawy wózków widłowych

Często zdarza się, że przedsiębiorcy kupują wózki widłowe do generalnego remontu, które bez koniecznych napraw nie będą mogły być używane. Takie rozwiązanie często po prostu najbardziej się opłaca. Nowy sprzęt może być – jak wiadomo – bardzo kosztowny, a jego leasing nie zawsze wchodzi w grę. Zakup mocno wyeksploatowanego sprzętu z innej firmy to nieraz niewielki wydatek, na który mogą pozwolić sobie też mniejsze przedsiębiorstwa. Nawet wliczając koszty napraw, jest to opcja na tyle opłacalna, że w dalszym ciągu korzysta z niej spora grupa przedsiębiorców. Nasza firma oferuje naprawy i kapitalne remonty wózków mocno wyeksploatowanych, które dzięki temu mogą uzyskać drugie życie i przynieść swoim właścicielom spore dochody.

Możliwość wykonania naprawy w firmie klienta

Naprawa i serwis wózków widłowych bardzo często nie wiąże się z koniecznością transportu ich do warsztatu. W wielu przypadkach wszelkie niezbędne czynności mogą zostać wykonane w firmie klienta. Dysponujemy nowoczesnymi warsztatami, ale oferujemy też serwis mobilny, który dojedzie pod wskazany adres i na miejscu zajmie się uszkodzonym sprzętem. Dla przedsiębiorcy jest to przede wszystkim oszczędność – nie tylko pieniędzy, ale również czasu.

Przygotowanie wózka do przeglądu UDT

Bardzo ważną kwestią w przypadku używanych w firmach wózków widłowych są okresowe przeglądy wykonywane przez Urząd Dozoru Technicznego. Dla wielu przedsiębiorców jest to przykra konieczność, która wiąże się z czasowym wyłączeniem wózka z pracy, jednak warto pamiętać, że przegląd taki ma na celu przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa – zarówno pracowników obsługujących sprzęt, jak i innych osób przebywających na terenie firmy. Jeżeli w czasie przeglądu wykryte zostaną nieprawidłowości, to będzie to oznaczać konieczność dłuższego wyłączenia wózka z eksploatacji i dodatkowe koszty. Dlatego też oferujemy usługę, jaką jest przygotowanie wózka do UDT. Nasi pracownicy wykonają przegląd i dokonają niezbędnych napraw, dzięki czemu wózek na pewno pozytywnie przejdzie kontrolę.