Naklejki Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Naklejki ostrzegawcze i piktogramy informacyjne

W tym dziale znajdują się najważniejsze naklejki informacyjne i ostrzegawcze wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego. Dla pozytywnego wyniku badania okresowego UDT, naklejki te powinny znajdować się w widocznym miejscu na wózku widłowym w takich miejscach jak maszt lub w okolicach dźwigni rozdzielacza hydraulicznego, przełączników kierunku jazdy, przełączników źródeł zasilania. Piktogramy takie przypominają o tym jak ważne jest bezpieczeństwo w korzystaniu z wózka, a także ułatwiają jego obsługę operatorowi.

W ofercie posiadamy też wykresy obciążeń dla większości wózków widłowych, które przedstawiają możliwości podnoszenia ciężaru dla wybranego tonażu maszyny. Diagramy udźwigu umożliwiają odczytanie tego jaką maksymalną wagę ładunku podniesiemy na wymaganą wysokość składowania.

Naklejki na wózek widłowy

Oferujemy też naklejki wyróżniające daną markę i model wózka. Prosimy o kontakt jeśli potrzebują Państwo naklejkę z logiem producenta swojego widlaka lub oznaczeniem jego serii. Naklejki te poprawiają wygląd każdej maszyny i nadają jej indywidualnych cech wizualnych. Dobrze dobrana naklejka nałożona na wyremontowany wózek po odnowie lakierniczej sprawi, że będzie on wyglądał jakby wyjechał prosto z fabryki.