Dostawa zamówień

Produkty oznaczone jako  wysyłane są, w zależności od towaru, od 24 do 48 godzin od potwierdzenia zamówienia. Zwykle zamówienia złożone przed godziną 12:00 wysyłane są tego samego dnia, a złożone po tej godzinie zostają wysłane następnego dnia roboczego.
Natomiast produkty oznaczone jako  wysyłane są w terminie ustalonym wcześniej z klientem. Zwykle przewidywany termin to 2 do 5 dni roboczych, w zależności od rodzaju produktu. Ceny tych towarów są orientacyjne i ostatecznie ustalane indywidualnie z każdym klientem.


W przypadku koszyków zamówień na towary o różnych terminach realizacji, zamówienie zostaje wysłane po skompletowaniu wszystkich elementów zamówienia, czyli w terminie produktu o najdłuższym terminie realizacji. Klient zostanie poinformowany drogą mailową lub telefonicznie w przypadku opóźnienia przesyłki np. z powodu przedłużenia czasu ściągnięcia towaru od dostawcy.

Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Pocztex (chyba że z klientem ustalono inaczej). W przypadku wyboru konkretnej formy wysyłki, proszę o dodatkową informację w składanym zamówieniu. Czas dostawy przesyłki wynosi do 2 dni roboczych ale zwykle jest to następny dzień roboczy od dnia nadania paczki. Sklep nie odpowiada za opóźnienia spowodowane niewywiązaniem się firmy kurierskiej z umowy przewozowej.

Koszt przesyłki standardowej paczki o wadze do 30 kg - nie dotyczy wysyłki opon:

  • zamówienia opłacone przelewem z góry: 15 zł netto (18,45 zł brutto),
  • zamówienia płatne za pobraniem przy odbiorze przesyłki: 20 zł netto (24,60 zł brutto).

Koszt przesyłki paczki o niestandardowych wymiarach i wadze do 30 kg - dotyczy foteli, tłumików itp. Towary tego typu pakowane są pojedynczo do jednej paczki. Nie dotyczy opon:

  • zamówienia opłacone przelewem z góry: 40 zł netto (49,20 zł brutto),
  • zamówienia płatne za pobraniem przy odbiorze przesyłki: 45 zł netto (55,35 zł brutto).

Przesyłki gabarytowe, opony, oleje i towary przekraczające jednostkowo 30 kg można odebrać osobiście w siedzibie sklepu lub, po wcześniejszym ustaleniu, wysłać jako paczkę niestandardową na indywidualnych warunkach. Opony wysyłane są pojedynczo, a w przypadku ich większej ilości lub wagi jednej opony >30kg wysyłka jest uzgadniana indywidualnie.