Lista przydatnych plików do pobrania lub wydrukowania:

Arkusz doboru łańcucha do wózka widłowego - Formularz przydatny do dokładnego wyboru właściwego łańcucha do masztu wózka widłowego. Dokument ten pomaga uniknąć komplikacji, które polegają między innymi na niewłaściwej grubości płytki łańcucha lub nieodpowiedniej długości dla danego typu masztu.

Instrukcja pomiaru naciągu łańcuchów - Przygotowana do druku informacja na temat prawidłowego stosowania, oferowanej w naszym sklepie, linijki do oceny zużycia łańcucha płytkowego.

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

Schematy i katalogi części:

Zakrem WRU4 2200 - schemat z częściami zamiennymi do wózka paletowego Zakrem starszego typu - WRU4-2200

Zakrem WRU4 2300 - zestawienie części nowego typu wózka paletowego Zakrem model WRU4-2300

Jungheinrich AM 2200 - części do paleciaka Jungheinrich typ AM2200 produkowanego od 31.10.2003 do 1.04.2005

chiński paleciak AC25 - schemat chińskiego wózka paletowego AC 25 ze standardową pompą produkowanego np. przez Total Lifter

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

Dokumenty:

Zgłoszenie wózka widłowego do UDT - Druk wniosku o przeprowadzenie badania Urzędu Dozoru Technicznego lub zmianę danych użytkownika np. po zakupie wózka widłowego. Dokument pochodzi ze strony udt.gov.pl - więcej informacji o rejestracji urządzeń w UDT na stronie internetowej https://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=595.

Dane wózka widłowego wymagane przez UDT - Arkusz informacji i parametrów zgłaszanego do UDT wózka widłowego. Druk pochodzi ze strony Urzędu: https://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=244.

Resurs wózka widłowego - Druk ułatwiający oszacowanie resursu dla wybranego typu wózka widłowego. Stopień wykorzystania resursu oceniany jest w oparciu o stan techniczny urządzenia i określa taki okres pracy wózka jezdniowego, dla którego bezpieczne będzie korzystanie z maszyny.