Lista przydatnych plików do pobrania lub wydrukowania:

Arkusz doboru łańcucha do wózka widłowego - Formularz przydatny do dokładnego wyboru właściwego łańcucha do masztu wózka widłowego. Dokument ten pomaga uniknąć komplikacji, które polegają między innymi na niewłaściwej grubości płytki łańcucha lub nieodpowiedniej długości dla danego typu masztu.

Instrukcja pomiaru naciągu łańcuchów - Przygotowana do druku informacja na temat prawidłowego stosowania, oferowanej w naszym sklepie, linijki do oceny zużycia łańcucha płytkowego.

___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___ ___

Zgłoszenie wózka widłowego do UDT - Druk wniosku o przeprowadzenie badania Urzędu Dozoru Technicznego lub zmianę danych użytkownika np. po zakupie wózka widłowego. Dokument pochodzi ze strony udt.gov.pl - więcej informacji o rejestracji urządzeń w UDT na stronie internetowej https://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=595.

Dane wózka widłowego wymagane przez UDT - Arkusz informacji i parametrów zgłaszanego do UDT wózka widłowego. Druk pochodzi ze strony Urzędu: https://www.udt.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=244.