Osprzęt i ślizgi Jest 118 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 118 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 118 elementów

Osprzęt dodatkowy

Aby zwiększyć zdolności wózka widłowego możliwe jest dołożenie do niego dodatkowego wyposażenia. Dodatki takie jak przesuwy i pozycjonery na dłuższą metę diametralnie zwiększą wydajność pracy operatora gdy jednym ruchem będzie mógł on dopasować ułożenie wideł do ładunku który ma zostać przetransportowany. Bez potrzeby zsiadania z wózka i ręcznej zmiany ustawienia wideł, będzie mógł on samodzielnie zmienić rozstaw wideł w przypadku pozycjonera lub ustawienie całej karetki w przypadku przesuwu bocznego.

Dla ładunków które nie zawsze znajdują się na paletach zastosowanie znajdą takie urządzenia jak chwytaki (np. do przewożenia beczek), szufle hydrauliczne lub mechaniczne do transportu materiałów sypkich, pługi, które przydadzą się do odśnieżania placów w zimie, obrotnice do opróżniania zawartości pojemników i inne.

Części zamienne i ślizgi osprzętu

Osprzęty do wózków widłowych co pewien czas będą wymagały przeglądów lub napraw. Najczęściej zużywać będą się elementy narażone na ciągłą pracę, np. ślizgi (wykonane z tworzywa lub o wiele trwalsze - mosiężne) i rolki. Kiedy dany moduł obsługiwany jest hydraulicznie to co jakiś czas wystąpi konieczność usunięcia wycieków oleju, a wtedy najczęściej wystarczy wymiana uszczelnień w siłowniku hydraulicznym. W pewnych sytuacjach, takich jak pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne może wystąpić konieczność wymiany innych części, które również możemy Państwu zaoferować.