dętki i fartuchy Jest 21 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 21 elementów

Użytkowanie pneumatycznych opon w wózku widłowym

Ogumienie wózka widłowego bezpośrednio wpływa na sprawność oraz funkcjonalność maszyny. Warto wiedzieć, że podczas normalnej pracy często dochodzi do uszkodzenia, czy też przedziurawienia dętki lub ochraniacza opony. W naszej ofercie można znaleźć niezbędne produkty, które przywrócą pierwotny stan widlaka. Zapewniamy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny. Masz problem z wyborem odpowiedniego produktu? Wystarczy, że skorzystasz z doradztwa naszych ekspertów, którzy z chęcią zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie oraz odpowiedzą na zadane pytania.

Opona pompowana w wózku widłowym jest narażona na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Nie można również nie wspomnieć o uszkodzeniach mechanicznych, które mogą być następstwem wysokich obciążeń oraz nierówności podłuża. W naszym sklepie internetowym można zakupić solidne i żywotne opony, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Należy podkreślić, że zostały one wykonane z certyfikowanych tworzyw, które są wolne od wszelkich toksycznych substancji. Proponujemy zarówno opony pneumatyczne, jak i pełne.

Szeroki wybór niezbędnych akcesoriów

Potrzebna Ci dętka do wózka widłowego? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy również ochraniacze, fartuchy i łatki do naprawy dętek. Dzięki tym produktom maszyna może być użytkowana w niemal każdych warunkach, a ryzyko wystąpienia przedwczesnej usterki znajduje się na bardzo niskim poziomie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie należy ustalić rodzaj opony, a także jej rozmiar. Jeśli masz z tym problem, to skorzystaj z wparcia naszych doświadczonych konsultantów.