Inne części

Wózek widłowy to coś więcej, niż tylko zwykłe narzędzie pracy. To przede wszystkim zestaw skomplikowanych układów napędowych i podnośnikowych, które okresowo wymagają konserwacji, naprawy, a nawet wymiany. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych części i pozostałych akcesoriów do wózków widłowych.

Inne części Jest 1 produkt.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Wózki widłowe nie mają dla nas tajemnic - oto nasza oferta!

Filtry - niezbędne akcesorium każdego widlaka

Zadaniem filtra jest zatrzymanie zanieczyszczeń i uniemożliwienie im przedostania się w głąb np. układu napędowego. W naszej ofercie znajdują się zarówno filtry gazu, jak i komponenty przeznaczone do chłodzenia silnika. Dysponujemy filtrami różnych producentów, które dopasowane są do dowolnego modelu widlaka.

Łańcuchy - podstawowy element przekładni napędowej

Łańcuch to złożony podzespół, którego zadaniem jest przeniesienie siły napędowej. Jak każdy inny element, również i on wymaga konserwacji, a nawet... wymiany. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania dostosowane do potrzeb wielu różnych klientów. Posiadamy łańcuchy o zróżnicowanych wymiarach, ale też szereg akcesoriów do nich, takich jak spinki, zaczepy, sworznie, a nawet smary.

Maszty - podstawowy układ roboczy wózka

Maszt wózka widłowego to bardzo ważny element, którego zadaniem jest podnoszenie lub opuszczanie wybranych przedmiotów (zwłaszcza pod dużym obciążeniem). W skład dostępnych u nas części do sztaplarek wchodzą również podzespoły niezbędne do jego prawidłowej pracy. Mowa tu zwłaszcza o wielowymiarowych rolkach, które w trakcie eksploatacji są poddawane bardzo intensywnym obciążeniom.

Oleje i smary

Części do wózka widłowego nie mogą być jedynie wymieniane. Ważna jest też ich odpowiednia konserwacja. Oleje i smary mogą w tym znacząco pomóc. Substancje te tworzą na powierzchni wybranych elementów specjalną warstwę ochronną. Dzięki niej są one zabezpieczone przed tarciem, bezpośrednim oddziaływaniem ciepła, a nawet pyłami i drobinkami metalu. W naszej ofercie znajdują się nie tylko profesjonalne oleje i smary, ale też kompleksowe odrdzewiacze!

Podsumowując, u nas można znaleźć praktycznie wszystkie części do sztaplarek. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!