pompa wody Nissan 21010-FU425 Zobacz większe

pompa wody Nissan K

4.3.4

Nowy produkt

  • stosowana do silników Nissana K15, K21, K25

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

Dostępny

111,93 zł brutto
91,00 zł netto

Możliwe zastosowanie

MarkaHangcha / chiński, Nissan, Komatsu, Mitsubishi, Still, Jungheinrich, Caterpillar
SilnikNissan K21/25, Nissan inny

Więcej informacji

Reperaturka pompy wodnej Nissan

Produkt pełni zdecydowanie bardziej istotne zadanie niż mogłoby się wydawać. Dzięki pompie wody silnik wózka widłowego Nissan będzie działał zgodnie z przeznaczeniem.

Wymiary pompy:

  • wysokość całkowta 96mm
  • średnica flanszy 31,6mm/72,8mm
  • rozstaw mocowań wentylatora po przekątnej 60mm
  • odległość sąsiednich otworów mocowania wentylatora 42,5mm
  • 8 ramion śmigła pompy

Dlaczego warto zaopatrzyć się w pompę wody Nissan?

Pompa zda egzamin w przypadku silnika marki Nissan, z aluminiową głowicą, zasilanych gazem lub benzyną. Ponadto produkt ma zastosowanie w bardzo dużej liczbie wózków widłowych. Doskonałymi przykładami mogą być pojazdy takich marek, jak: Jungheinrich, Nissan, Mitsubishi czy Still.

Zadaniem pompy wody jest wprawienie w ruch cieczy chłodzącej, która jest z kolei napędzana paskiem. Jest to znacznie prostszy produkt niż mogłoby się wydawać. Składa się bowiem z korpusu oraz wirnika, który jest osadzony na łożysku, a także wałku z kołem napędowym. Ważnym aspektem używania takiej pompy jest dopilnowanie aby w układzie chłodzenia znajdował się właściwy płyn chłodzący.

Pompa wody wyróżnia się na rynku stosunkiem jakości do oferowanej za niego ceny. Producent wyszedł bowiem z założenia, że nie będzie konkurował ceną, tylko jakością. Pompa wody należy zatem do najbardziej istotnych części wózka widłowego Nissan.

Produkty powiązane