zestaw naprawczy Lovato 621506 621506K Zobacz większe

zestaw naprawczy Lovato podciśnienie

GAZ.03

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

97,17 zł brutto
79,00 zł netto

Możliwe zastosowanie

MarkaToyota / BT, Hangcha / chiński, Nissan, Komatsu
SilnikToyota 4P, Toyota 4Y, Toyota 5K, Toyota inny, Nissan H20/25, Nissan K21/25, Nissan inny

Więcej informacji

Zestaw do naprawy podciśnieniowego parownika Lovato RGV090 

Zestaw naprawczy parownika stworzony jest z najlepszej jakości materiałów. Można go użyć do Toyoty, Nissana i innych wózków którym do prawidłowego działania silnika wystarczy prosta instalacja gazowa. Nic dziwnego, że coraz więcej klientów jest zainteresowanych kupnem wyżej wymienionego produktu. Warto jest się nim zainteresować, jeżeli zależy nam na niskich kosztach i jak największym bezpieczeństwie i niezawodności podczas użytkowania pojazdów zasilanych gazem LPG.

Regeneracja reduktora na podciśnienie jest możliwa dzięki zestawowi do naprawy podciśnieniowego parownika Lovato, który bardzo często występują w wózkach widłowych z instalacją gazową firmy Lovato. Zestaw naprawczy zawiera najlepszej jakości membranę, jak i komplet wszelkich potrzebnych uszczelek. Dzięki temu zestawowi będziemy mogli uzyskać prawidłową pracę parownika i przywrócić go do stanu w jakim znajdował się zaraz po kupnie.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu na numer telefonu lub adres mailowy podany na naszej stronie internetowej.

Produkty powiązane