filtr Nissan 15208-01B01 Jungheinrich 50459624 Mitsubishi 91H2011870 Zobacz większe

filtr oleju Nissan benzyna/gaz

FIL.3.3

Nowy produkt

  • H: 72mm 
  • fi: 85mm
  • 3/4"

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

Dostępny

18,57 zł brutto
15,10 zł netto

Możliwe zastosowanie

MarkaHangcha / chiński, Nissan, Komatsu, Mitsubishi, Still, Jungheinrich, Caterpillar
SilnikNissan H20/25, Nissan K21/25, Nissan inny
Rodzaj filtraoleju silnika

Więcej informacji

Filtr oleju silnika Nissan

W silnikach spalinowych bardzo ważną funkcję spełnia jego układ smarowania. Smarowanie odbywa się poprzez przepływ oleju przez wszystkie jego ruchome elementy co niweluje tarcie metalu o metal. Olej silnikowy powinien być czysty, aby nie rozprowadzać zabrudzeń i nieczystości, np. metalowych drobin. Stosowany w wózku widłowym olej powinien być wysokiej jakości ale jednocześnie musi być oczyszczany przez filtry. 

Filtr oleju silnikowego do wózka widłowego powinien być utrzymywany w odpowiednim stanie, żeby zapewnić niezawodną pracę silnika. W trakcie ciągłego filtrowania może się on zabrudzić, przez co obniży się jego wydajność. Częstym problemem tych filtrów jest ich nieszczelność zewnętrzna lub wewnętrzna, a o ile zewnętrzne wycieki zauważyć można na pierwszy rzut oka, tak uszkodzenia wewnętrzne mogą powodować nieodpowiednie przefiltrowanie pracującego oleju.

Oferowany na tej stronie filtr jest jednym z najpopularniejszych występujących w wózkach widłowych. Stosuje się go w często występujących silnikach Nissana w wielu modelach widlaków różnych marek produkcji japońskiej, niemieckiej, koreańskiej i chińskiej. Element ten dedykowany jest do silników Nissan H20-II, H25, K15, K21, K25.

Wymiary techniczne filtra:

  • wysokość puszki - 72mm
  • średnica zewnętrzna - 85mm
  • rozmiar gwintu - 3/4"